: Animasyon, Komedi, Macera
  : Paul Tibbitt
  : 2015 - ABD
  : 93 dakika
  : Antonio Banderas , Veronica Alicino , Sirena Irwin , Charlotte Norsworthy , Corinne Engstrom
 
:

Bikini Bottom için durum berbat bir haldedir. Biri King Neptün’ün tacı çalmıştır. Suç zanlısı olarak Mr Krab görünmektedir. Ancak böyle bir suçlamayı kabul etmeyen Sponge Bob, bir şeyler yapabilmek için en iyi arkadaşı Patrick ile birlikte yola koyulur. Shell City’e gideceklerdir. Eğer elinden bir şeyler gelir de bu ortadan kaybolan tacı yerine koyabilirlerse, haliyle Mr Krabs’in de hayatını kurtarmış olacaktır. Nickelodeon’un keyifle izlenen animasyon filmi izleyicisinin yüzünü bu uzun metrajlı macera ile güldürüyor.

 


:       
  : Komedi, Romantik
  : Özcan Deniz
  : 2015 - ABD
  : 110 dakika
  : Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Türkan Kılıç, Cem Avnayim, Taner Turan
 
:

Zarok çok uzun yıllar önce Edirne’de henüz beşikteki bir kız çocuğunu kaçırıp, bir ailenin ömür boyu büyük acılar yaşanmasına neden olur. Aradan uzun yıllar geçer ve Zarok eline geçen bir fırsatı değerlendirir. Vicdan azabını hafifletmek için bu sefer, daha önce kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine götürecektir! Fakat bu süreçte her iki karakteri de, aşk dolu bir macera beklemektedir..

 


:       
  : Dram, Romantik
  : Ömer Faruk Sorak
  : 2015 - Türkiye, Almanya
  : 110 dakika
  : Esra İnal, Fırat Çelik, Fahri Öğün Yardım, Mehmet Kurtuluş, Devrim Yakut
 
:

Esra çocukluğundan bu yana sıra dışı rüyalar gören ve gördüğü rüyaların gerçekleşmesi nedeniyle dehşete kapılan bir genç kadındır. Hedefi ise çocukluğundan itibaren kendine rüyalarında eşlik eden ve yol gösteren gizemli adamı bulabilmektir. Esra maruz kaldığı her baskıya karşın elinden geleni yapıp çocukluk korkularından kurtulmaya, özgürlüğünü kazanarak hayatla barışmaya çalışacaktır.

 


: