:

Korku

  : Hasan Karacadağ
  : 2015 - Türkiye
  : 109 dakika
  : Michael Madsen, Kenan Ece, Stephen Baldwin, Brianne Davis, Dragan Micanovic
 
:

İstanbul'da İngilizce öğretmenliği yapan hamile kardeşi Marla'nın acil çağrısı üzerine apar topar New York'tan Türkiye'ye gelen gazeteci Olivia Watkins (Lucie Pohl) geldiği gün kardeşinin esrarengiz ölümüyle sarsılır. Sır dolu ölümü araştırmak Olivia'ya düşer. Türk korku sinemasının önde gelen ismi Hasan Karacadağ, bu filminde uluslararası çapta tanınmış oyuncularla çalıştı. Kenan Ece'nin yanısıra Stephen Baldwin ve Michael Madsen, filmin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

 


:         :

Bilim Kurgu , Aksiyon , Gerilim , Macera

  : Ridley Scott
  : 2015 - İngiltere , ABD
  : 109 dakika
  : Matt Damon , Sean Bean , Kate Mara , Sebastian Stan , Jeff Daniels
 
:

Mars’daki bir görev sırasında çıkan bir fırtınayla ekipten ayrı kalan ve o noktadan sonra da geride kalanlar tarafından bulunamayınca ölmüş olarak kabul edilen bir astronotu anlatıyor. Senaryo da bu astronotun hayatta kalma mücadelesini aktarıyor. Söz konusu olan karakter oldukça şahsına münhasır, kendisiyle dalga geçebilme yeteneğine sahip esprili bir adam. Yani bir yandan çok dramatik, öte yandan da eğlenebileceğiniz bir adam.

 


:         :

Aile, Komedi

  : Selçuk Aydemir
  : 2015 - Türkiye
  : 109 dakika
  : Rasim Öztekin , Ahmet Kural , Murat Cemcir , Roberto Carlos , Şinasi Yurtsever
 
:

İlki 2013'te seyirciyle buluşan ve tam bir Sivas güzellemesi olan Düğün Dernek'in devam filmi olan yapımın Düğün Dernek 2 yönetmenliği yine Selçuk Aydemir'e ait. Filmin başrollerini ilkinde de olduğu gibi Murat Cemcir ve Ahmet Kural paylaşıyor. Kadroda kendilerine eşlik eden diğer isimlerse Rasim Öztekin, İnan Ulaş Torun, Devrim Yakut, Barış Yıldız ve Şinasi Yurtsever...

 


: