: Komedi
  : Ersoy Güler
  : 2014 - Türkiye
  : 93 dakika
  : Ali Sunal, Sinem Öztürk, Oya Başar, Burak Satıbol, Tuğçe Özbudak
 
:

Yusuf & Yusuf'ta, çocukluğundan beri otomobil yarışlarına ilgi duyan, hep rallici olma hayalleri kuran, ancak hayat şartlarına yenilip Ankara’da dolmuş şoförlüğü yapmaya başlayan Yusuf'un, dolmuşuna binen bir suikastçiyi engelleme çabalarını izleyeceğiz. Üstelik bu suikastçinin de adı Yusuf'tur. Yapımcılığını Süreç Film, Ali Gündoğdu’nun üstlendiği filmin yönetmeni ise “Sağ Salim”in de yazarı ve yönetmeni olan Ersoy Güler...

 


:       
  : Dram, Romantik
  : A.Taner Elvan
  : 2015 - Türkiye
  : 125 dakika
  : Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Yavuz Bingöl, Selim Bayraktar, Kaya Akkaya
 
:

Ali (Burak Özçivit), Ege'de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı restoranı kaybetmemek için büyük bir mücadele vermektedir. Bir gün nereden geldiği, nereye gideceği belli olmayan bir kız gelir kasabaya: Deniz (Fahriye Evcen)
Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Ancak Deniz'in karanlık geçmişi mutlu olmalarının önünde en büyük engeldir.

 


:       
  : Animasyon, Komedi, Macera
  : Paul Tibbitt
  : 2015 - ABD
  : 93 dakika
  : Antonio Banderas , Veronica Alicino , Sirena Irwin , Charlotte Norsworthy , Corinne Engstrom
 
:

Bikini Bottom için durum berbat bir haldedir. Biri King Neptün’ün tacı çalmıştır. Suç zanlısı olarak Mr Krab görünmektedir. Ancak böyle bir suçlamayı kabul etmeyen Sponge Bob, bir şeyler yapabilmek için en iyi arkadaşı Patrick ile birlikte yola koyulur. Shell City’e gideceklerdir. Eğer elinden bir şeyler gelir de bu ortadan kaybolan tacı yerine koyabilirlerse, haliyle Mr Krabs’in de hayatını kurtarmış olacaktır. Nickelodeon’un keyifle izlenen animasyon filmi izleyicisinin yüzünü bu uzun metrajlı macera ile güldürüyor.

 


:       
  : Komedi, Romantik
  : Özcan Deniz
  : 2015 - ABD
  : 110 dakika
  : Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Türkan Kılıç, Cem Avnayim, Taner Turan
 
:

Zarok çok uzun yıllar önce Edirne’de henüz beşikteki bir kız çocuğunu kaçırıp, bir ailenin ömür boyu büyük acılar yaşanmasına neden olur. Aradan uzun yıllar geçer ve Zarok eline geçen bir fırsatı değerlendirir. Vicdan azabını hafifletmek için bu sefer, daha önce kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine götürecektir! Fakat bu süreçte her iki karakteri de, aşk dolu bir macera beklemektedir..

 


: