: Aksiyon, Gerilim, Suç
  : James Wan
  : 2015 - ABD
  : 140 dakika
  : Jason Statham , Vin Diesel , Paul Walker , Michelle Rodriguez , Dwayne Johnson
 
:

Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz.

 


:         : Aksiyon, Komedi, Macera, Polisiye
  : Ali Yorgancıoğlu
  : 2015 - Türkiye
  : 103 dakika
  : Mehmet Ali Erbil, Yolanthe Cabau, Peker Açıkalın, Sümer Tilmaç, Elvin Levinler
 
:

Polislik mesleğine uygun olmayan, deyim yerindeyse ipini koparan herkes polis akademisine alınmaya başlamıştır. Polis Akademisi'nin aşırı disiplin merakıyla tanınan Müdür Muavini Beton Haşmet'in bu dönemde başına bir dizi komik olay gelir ve bu duruma sinirlenir. Haşmet sertleştikçe kontrolu kaybeder, o kontrolu kaybettikçe Polis Okulu yeni öğrenciler için daha eğlenceli bir yer haline gelmeye, Haşmet'in hayatı ise ufak ufak bir kâbusa dönüşmeye başlar.

 


:         : Bilim Kurgu, Aksiyon, Fantastik, Macera
  : Joss Whedon
  : 2015 - ABD
  : 150 dakika
  : Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Chris Evans, Mark Ruffalo
 
:

Iron Man Tony Stark önderliğinde bir grup süper kahraman, aktif olarak kullanılmayan bir barışı koruma programını gerçekleştirmek isterler, ancak işler çığrından çıkar ve insan yapımı bir yapay zeka olan Ultron'un eline, hain planlarını gerçekleştirme fırsatı geçer. Süper kahramanlar onu durdurabilmek için bir kez daha güç birliği yapmak zorundadır. Tüm dünyaya yayılan bir savaş başlayacaktır.

 


:         : Dram, Romantik
  : Ömer Faruk Sorak
  : 2015 - Türkiye, Almanya
  : 110 dakika
  : Esra İnal, Fırat Çelik, Fahri Öğün Yardım, Mehmet Kurtuluş, Devrim Yakut
 
:

Esra çocukluğundan bu yana sıra dışı rüyalar gören ve gördüğü rüyaların gerçekleşmesi nedeniyle dehşete kapılan bir genç kadındır. Hedefi ise çocukluğundan itibaren kendine rüyalarında eşlik eden ve yol gösteren gizemli adamı bulabilmektir. Esra maruz kaldığı her baskıya karşın elinden geleni yapıp çocukluk korkularından kurtulmaya, özgürlüğünü kazanarak hayatla barışmaya çalışacaktır.

 


: