: Dram, Romantik
  : A.Taner Elvan
  : 2015 - Türkiye
  : 125 dakika
  : Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Yavuz Bingöl, Selim Bayraktar, Kaya Akkaya
 
:

Ali (Burak Özçivit), Ege'de bir balıkçı kasabasında aile yadigarı restoranı kaybetmemek için büyük bir mücadele vermektedir. Bir gün nereden geldiği, nereye gideceği belli olmayan bir kız gelir kasabaya: Deniz (Fahriye Evcen)
Geçmişinden kaçan Deniz ve Ali arasında büyük bir aşk başlar. Kasabanın sakinleri dondurmacı Nebahat, manav Ayhan, balıkçı Yaşar, Saadet ve Yusuf Baba bu büyük aşkın şahididir. Ancak Deniz'in karanlık geçmişi mutlu olmalarının önünde en büyük engeldir.

 


:     
  : Komedi, Romantik
  : Burak Aksak
  : 2015 - Türkiye
  : 111 dakika
  : Hande Doğandemir , Fatih Artman , Devrim Yakut , Cengiz Bozkurt , Erdal Tosun
 
:

Leyla ile Mecnun'daki katkısıyla büyük sevgi ve saygı kazanan Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma, kaliteli oyuncu kadrosuyla gişeye iddialı geliyor. Filmde dolmuş şoförlüğü yapan Rıza'nın (Fatih Artman) günün birinde hem güzel hem de çok iyi kalpli bir kız olan Ayperi (Hande Doğandemir) ile tanışmasından sonra yaşadığı olaylar anlatılıyor. Filmde Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Sadi Celil Cengiz gibi isimlerin yanında Yılmaz Erdoğan, Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun gibi kaliteli oyuncular da konuk olarak görev yapıyor.

 


:     
  : Komedi, Gençlik
  : Kamil Çetin
  : 2014 - Türkiye
  : 111 dakika
  : Sümer Tilmaç , Ozan Aydemir , Veysel Diker , Serkan Şengül , Okan Karacan
 
:

Bu defa Ada ile karşımıza çıkan ekip, bu kez bir adanın şartlarına uyum sağlarken diğer yandan da denizin ve güneşin tadını çıkararak, yeni maceralara yelken açıyor. Belli bir süre kalacakları adada hayatta kalma mücadelesi verirken yaşadıkları komik olaylara gizemli hatta korkutucu karakterlerin de eklenmesiyle birlikte, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlıyor.

 


: