:

Bilim Kurgu, Aksiyon

  : George Miller
  : 2015 - ABD
  : 150 dakika
  : Charlize Theron, Tom Hardy, Nicholas Hoult, Rosie Huntington-Whiteley, Nathan Jones
 
:

Mad Max serisi, 3. filmden tam 30 yıl sonra tekrar sinemalara dönüyor. Tam bir görsel şölen sunan filmde Mel Gibson'la özdeşleşmiş Mel Gibson karakterini Tom Hardy canlandırıyor.

 


:       :

Macera

  : Brad Peyton
  : 2015 - ABD
  : 150 dakika
  : Dwayne Johnson, Alexandra Daddario, Carla Gugino, Colton Haynes, Ioan Gruffudd
 
:

Kötü şöhreti ile bilinen San Andreas Fayı’nın kırılması ile 9 şiddetindeki bir depremle Kaliforniya sallanır. Bir arama kurtarma pilotu (Dwayne Johnson) ve artık araları pek de iyi olmayan eşi, Los Angeles’tan San Fransisco’ya, tek kızlarını kurtarmak için yola çıkarlar. Ancak, kuzeye yaptıkları bu tehlikeli yolculuk, henüz sadece bir başlangıçtır. Ve ne zaman en kötüsü artık bitti diye düşüseler, daha da kötüsü başlamaktadır.

 


:       :

Komedi, Macera

  : Hakan Algül
  : 2015 - Türkiye
  : 150 dakika
  : Ata Demirer, Demet Akbağ, Levent Ülgen, Şebnem Bozoklu, Ayşe Nil Şamlıoğlu
 
:

Veteriner Hekim Profesör Niyazi Gül, kendince sakin bir hayat sürmektedir. Bir yandan üniversitede veterinerlik dersleri verirken, bir yandan da yardımcısı Hediye’nin desteğiyle dededen kalma mucizevi formülün eksik maddesini arar. Belalı aşıklar Sultan ve Rıza atlarını yarıştırmaya karar verip bir de Niyazi'nin hayvanlara güç veren formülünü duyunca işler karışır. Bir anda heyecan dolu olayların ortasına düşen Niyazi, formülün eksik maddesini ararken sürpriz maceralarla karşılaşacaktır.

 


: