:

Komedi, Macera

  : Cem Yılmaz
  : 2015 - Türkiye
  : 109 dakika
  : Cem Yılmaz , Zafer Algöz , Çetin Altay , Bahtiyar Engin , Yosi Mizrahi
 
:

Oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz filmografisinin hem yazıp hem yönettiği 4. film olma özelliğindeki Ali Baba ve 7 Cüceler'de seyirciyi yine ilginç bir hikaye bekliyor. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz'a Zafer Algöz, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin, Çetin Altay, Irina Ivkina eşlik ediyor.

 


:       :

Aksiyon, Casusluk, Macera, Suç

  : Sam Mendes
  : 2015 - İngiltere , ABD
  : 109 dakika
  : Daniel Craig , Ralph Fiennes , Monica Bellucci , Ben Whishaw , Christoph Waltz
 
:

Geçmişten gelen şifreli bir mesaj James Bond’u Mexico City’ye ve sonunda, kötü şöhretli bir suçlunun, yasaklı dulu, güzel Lucia Sciarra ile tanışacağı Roma’ya sürükler. Bond, sızdığı gizli bir toplantı sonucunda, Spectre olarak bilinen tekinsiz bir örgütün varlığını ortaya çıkartır. Bond, Spectre’nin ağını ortaya dökebilecek ipuçlarına ulaşmak için, eski düşmanı Mr White’ın kızı, Madeleine Swann’ı aramaktadır. Moneypenny ve Q’dan kıza ulaşmak için gizlice kendisine yardım etmelerini ister. Bond, Spectre'ye yaklaştıkça, ulaşmaya çalıştığı Christoph Waltz tarafından canlandırılan düşmanı ile kendisi arasında, kan dondurucu bir bağ olduğunu öğrenecektir.

 


:       :

Korku

  : Murat Toktamışoğlu
  : 2015 - Türkiye
  : 106 dakika
  : Emre Korkmaz, Zeynep Buse Kale, Cemal Baykal, Kubilay Güleçoğlu, Sinem Sarızayim
 
:

"Cinlerin intikamından Allah'a sığının" diyen korku filmi Cin Kuyusu'nun yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Toktamışoğlu üstleniyor. Filmin başrollerinde Sinem Sarızayim, Zeynep Buse Kale, Beril Özgür, Cemal Baykal, Asi Güner, Emre Korkmaz ve Kubilay Güleçoğlu yer alıyor.

 


: